אודות עלינו

ברוכים הבאים ל Cuppa Craze

ב Cuppa Craze , המסע שלנו נע סביב עולם הקפה הארומטי, ואנחנו נרגשים שאתם מצטרפים אלינו לחוויה המקסימה הזו.   בתוך התשוקה שלנו לקפה חורגת מהרגיל, ומזמינה אתכם להתענג על כל כוס עם נגיעה של התלהבות ויצירתיות.

צאו למסע טעמים עם סוגי קפה: פנקו את החך שלכם במגוון סוגי הקפה שנאצרו במיוחד עבורכם. מהחיבוק החזק של אספרסו ועד לשלמות הקרימית של לאטה מוקפדת, אנחנו מזמינים אתכם לחקור איתנו את עולם הקפה. חוו את החמימות של אמריקנו מנחם, את האווירה האמנותית של מקיאטו ואת המתיקות המפנקת של מוקה. בקופה קрейז, כל סוג קפה הוא חגיגה של טעם, ומזמין אתכם לגלות את המועדף האישי שלכם.

טעמו את מהות פולי הקפה: האיכות מתחילה בפולים, ואנחנו גאים במיוחד במקורות פולי הערביקה והרוبوסטה המשובחים ביותר עבור ההנאה שלכם. צללו אל מקורות הקפה עם מבחר פולי הקפה שלנו מהמקור, הצטרפו אלינו בתמיכה בקיימות באמצעות מגוון הקפה האורגני והסחר ההוגן שלנו. ב Cuppa Craze, אנחנו מאמינים שכל לגימה מספרת סיפור, ואנחנו כאן כדי להפוך את הסיפור הזה למיוחד.

שדרגו את חוויית הקפה שלכם עם אביזרים: שדרגו את טקס הקפה שלכם עם האביזרים הנכונים. מהדיוק של מטחנות קפה ועד לאמנות של מכונות אספרסו, אנחנו מדריכים אתכם בבחירת אביזרים שמשתלבים עם הטעם הייחודי שלכם. גלו את האוסף המיוחד שלנו של כוסות קפה, אמצעים לחליטה וציוד חיוני אחר, כדי להבטיח שכל כוס שתחליטו תהפוך ליצירת מופת.

ב-Cuppa Craze, אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מקהילת אוהבי הקפה שלנו. בקרו אותנו באתר, שם כל כוס היא מסע, וכל לגימה היא הרפתקה. הצטרפו אלינו בחגיגת האהבה לקפה, כוס אחר כוס.

בברכה, צוות קופה Cuppa Craze

קבע עוד היום טיפול ממטפל מוסמך

0523-273563

קבל הנחה 50% לדיקור סיני וטווינא
1
דילוג לתוכן